אודות בסט אינס

בסט אינס

המותג בסט אינס הוקם בשנת 2021 על מנת להנגיש לאנשים נוספים את עולם הביטוח בצורה המופשטת ביותר שבה ללקוח תיתן התמונה המלאה והמלצות כדי שהביטוח יתאימו לצרכים שלו.

המותג מספק את שירותים ופתרונות: בכל ענפי הביטוח עבור מגוון רחב של לקוחות, החל בתא המשפחתי וכלה בארגונים, חברות ומוסדות.
אנו יושבים באפעל 6 פתח תקווה, אך סוכני הביטוח שעובדים אתנו נותנים שירות בכל הארץ ויגיעו עד אליך לפגישה.

אנו נחבר אותך לסוכני ביטוח שתמיד ינחו אותך לפי הצרכים והאינטרסים שלך. כמו כן יישבו אתך  יבינו את הצרכים שלך ויתאימו לך את המוצר שנותן מענה לצרכים שלך תוך מתן הסבר מפורט.

אצלנו הלקוחות מקבלים מהמקצוענים שלנו  ליווי לאורך הדרך הן בזמנים הטובים והן בזמנים הקשים, תוך תשומת לב לשירות ברמה הגבוהה ביותר.
אנו מלווים מאות לקוחות- החל מהתנהלות שוטפת כאשר יש בעיה עם הפקדות המעסיק, וכולל תביעות לא עלינו של אובדן כושר עבודה ופטירה.

השיטה שלנו להיות מקצועיים היא ע"י  הכרת הלקוח ומיפוי צרכיו, יצרית אסטרטגיה וליווי מתמיד ואישי.

לשיחת ייעוץ השאר פריטים ונחזור אליך בהקדם

מי אנחנו

מיכאל גרמולין

היי אני מיכאל גרמולין. אני בוגר תואר ראשון בחינוך וחברה. בשנת 2015 במסגרת לימודי האקדמיים נחשפתי לחינוך פיננסים וכך התחברתי ונמשכתי לעולם הפיננסים.
כאשר נחשפתי לעולם הפיננסים חשבתי איך אני יכול לעזור לאנשים להתנהלות פיננסית נכונה תוך תכנון העתיד הפיננסי וכן כיצד ניתן לתקן טעויות פיננסיות שנעשו.

ב2020 התחלתי לעבוד אצל סוכן ביטוח  ותוך  כדי העבודה התעניינתי להתעניין בעולם הביטוח וההשקעות. ראיתי שעולם הביטוח מורכב, הרבה אנשים לא מבינים מה כל מוצר מכיל וההבדל בין המוצרים השונים.

למדתי קורסים  שמלמדים את מושגים והבנה איך עובד עולם הביטוח.
במהלך 2021 קיבלתי החלטה להקים את המותג בסט אינס ותוך כדי גיליתי שעשיתי בעבר מספר טעיות כמו פתיחת קרן פנסיה חדשה בכל פעם שמחליף מעסיק וכן במעבר בין עבדות כמו  משיכת כספי פיצויים ממעסיקים קודמים. חלק מהטעויות הצלחתי לתקן באמצעות מוצרים פנסיונים. 

אודות סוכן הביטוח

יש לנו שיתופי פעולה  עם סוכני ביטוח  מקצועיים שנבדק בפרמטרים: שקיפות, הוגנות ומקצועיות.

סוכני הביטוח שלנו רואים ופועלים לפי צרכי הלקוח והאינטרסים של הלקוח.   הם עוסקים בענף הביטוח וההשקעות משנת 2009 ובעלי רישיון  משנת 2011 ממשרד האוצר לעסוק בכל ענפי הביטוח וההשקעות.
הפגישות עם אנשי המקצוע מתקיימות בכל הארץ בבית הלקוח.

צביקי גולד סוכן ביטוח פנסיוני וכללי

צביקי גולד היינו הוא סוכן ביטוח והשקעות בעל רישיון פנסיוני וכללי משנת 2011, בוגר תואר ראשון כלכלה ומנהל עסקים-התמחות במימון, מומחה לביטוח פנסיוני וסיכונים.

עוסק בכל תחומי הביטוח: החל מביטוחי בריאות וחיים, פוליסות חסכון, פנסיה, ביטוחי דירות, עסקים ורכבים…ועוד.
ניהול תביעות מול חברות הביטוח.
טיפול שוטף בפוליסות מול הלקוחות, עובדים’ מעסיקים ועצמאים.

צביקי גולד סוכן ביטוח
צביקי גולד סוכן ביטוח פנסיוני וכללי

החזון של בסט אינס ל5 שנים הקרובות:

להנגיש לאנשים נוספים את עולם הביטוח בצורה המופשטת ביותר שבה ללקוח תיתן התמונה המלאה והמלצות כדי שהביטוחים יתאימו לצרכים שלו. כמינוס ולהגיש לחופש .

המותג יספק באמצעות סוכני הביטוח שיעבוד איתם את שירותים ופתרונות: בכל ענפי הביטוח עבור מגוון רחב של לקוחות, החל בתא המשפחתי וכלה בארגונים, חברות ומוסדות באמצעות אנשי מקצוע שתמיד ינחו אותך לפי הצרכים והאינטרסים שלך, יבינו את הצרכים שלך, יתאימו לך את המוצר שנותן מענה לצרכים שלך תוך מתן הסבר מפורט וילוו אותך כל הזמן תוך תשומת לב לשירות ברמה הגבוהה ביותר.

לשיחת ייעוץ עם סוכן ביטוח השאר עכשיו פרטים ונחזור אליך בהקדם

לקוחות מספרים

ביקשתי תמונת מצב וסקירה של הביטוחים, בסט אינס תיאמו לי פגישה עם סוכן ביטוח שעשה זאת במקצועיות וסבלנות.
הסוכן הציג לי בפגישה את ניתוח התיק והראה שיש לי ביטוחים חופפים ואף מצא שאפשר להוזיל את ביטוח תאונות האישות מבלי לפגוע בכיסוי הביטוח.
יהודית קליין
יהודית קליין
פנסיונרית
הבנק דרש ממני להציג פוליסות ביטוח משכנתא וביטוח מבנה כדי לקבל משכנתא לרכישת דירה. BEST INS ליוו אותי וטיפלו במקצועיות ובמהירות בתהליך עשיית ביטוח משכנתא והמבנה החל מקבלת הצעה מסוכן ביטוח שהסביר לי בסבלנות על התהליך ועד הפקת הפוליסות.
ליאת גוטליב
ליאת גוטליב
מורה
מיכאל היקר מבסט אינס נתן לי שרות מעולה עם סבלנות גדולה. אני ממש הרגשתי ש השרות שלו הוא מכל הלב. כל מה שרציתי קבלתי מענה מהיר ביותר ומקצועי ביותר. עשיתי קופת גמל להשקעה וסוכן בביטוח פנסיוני שלהם הסביר לי הכל בסבלנות רבה . כמו כן עשיתי דרך סוכן הביטוח הכללי שלהם ביטוח בריאות מאד חששתי לפני זה לא ידעתי מה אני אקבל בפוליסה, הסוכן ביטוח כללי הסביר לי על ביטוח הבריאות ושאל שאלות מכוונות כך שהביטוח בריאות יכסה רק את מה שאני צריך כרגע .היום אני יודע בדיוק מה קבלתי ואני מאד מרוצה . אני בודאי ובודאי ממליץ על מיכאל מבסט אינס​
אסף ב.
פתח תקוה
כשפגשתי את צביקי ומיכאל היקרים מבסט אינס מייד הרגשתי שאלה ח'ברה רציניים שרוצים בטובתי. פתחתי חסכון ארוך טווח לילדים , וכן קופת גמל בהמלצתם שהיום לאחר פחות משנה צברה 20% רווח! אני מאוד מרוצה ועל כן המלצתי לקרוביי שגם הצטרפו וכבר ראו רווחים. שורה תחתונה אתה מרגיש בידיים טובות ובנוסף אתה מרגיש את הרווחים בכיס ולא בדיבורים!
איתי כהן
קריית אונו
לשיחת ייעוץ השאר פריטים ונחזור אליך בהקדם
כלי נגישות

Powered by - Wemake

up