ביטוח רכב

מהו ביטוח רכב?

ולמה צריך לעשות אותו?

לכל אחד מאתנו יש רכב. כידוע כל בעל רכב מחויב לבטח את רכבו בביטוח רכב חובה, אך מומלץ לעשות גם לעשות סוג נוסף של ביטוח : ביטוח רכב צד ג' או מקיף.

חוק ביטוח הרכב

חוק ביטוח הרכב מפרט את כל הפרשנויות ומכסה את כל ההיבטים הקשורים לביטוח רכב מנועי (רכב) ובין היתר מגדיר את התנאים לחברות הביטוח מבחינת תחרות, נותן הנחיות לביטוח שיתופי, מבטח מוביל ומגדיר את פעילות אבנר (איגוד תאונות הדרכים).
רכ

סוגי ביטוחי הרכב הקיימים

בעידן שלנו מתרחשות תאונות דרכים רבות, לרוב עם פגיעות בגוף ובכלי רכב אחרים. הנזק לרכוש וגם לאנשים הוא לרוב עצום, ומכאן חשיבותם של ביטוחי הרכב: חובה, מקיף וצג ג'.

הביטוח מעניק כיסוי ופיצוי במקרה של נזק לרכב המבוטח עצמו או לרכב אחר, וכן כיסוי למקרה של פגיעה או פגיעה בנוסעים או הולכי רגל.

באמצעות סוכני ביטוח רכב העובדים עם בסט אינס  ניתן לרכוש ביטוח רכב פרטי.

מה זה ביטוח מקיף

ביטוח המקיף  כולל בתוכו את ביטוח צד ג' וכן כיסוי הנזקים   שנגרמו לרכב שלך כולל גניבה. ביטוח זה מומלץ לבעלי רכבים  חדשים שיוצרו בשנים האחרונות וכן לבעלי רכבים  ששיווים יחסית גבוה.

ביטוח מקיף נקרא ביטוח מקיף שכן מדובר בביטוח המכסה את הסיכונים האפשריים שהרכב המבוטח עלול לגרום. בסיס הפוליסה הוא כיסוי הפסדים הנובעים ממספר סיכונים שונים. ביטוח רכב מקיף מכסה נזקים לרכב המבוטח עקב סיכונים מוגדרים כמו שריפה או תאונה.

בנוסף, הביטוח המקיף מכסה מפני גניבה. כן נזקים על פגיעה בצד ג'.

ביטוח מקיף מפצה אותך על נזקים שנגרמו לרכב שלך או לרכב של מישהו אחר. אם הרכב שלך ניזוק, או אם פגעת ברכב של מישהו אחר, תפוצה אם יש לך ביטוח רכב מקיף. הביטוח נקרא "מקיף" כי הוא מקיף מגוון רחב של סיכונים שאתה מבוטח מפניהם, כמו גניבה, תאונה, שריפה, ועוד כפי שמפורט בפוליסה.

בנוסף הפוליסה לביטוח מקיף לרכב מכילה גם את הכיסויים הבאים: שירותי דרך כגון גרירה, שמשות, רכב חלופי וטיפול בתביעה.

ביטוח צד ג'

ביטוח צד ג'  כשמו כן הוא הוא מכסה  את הנזקים שנגרמו לרכב אחר (צד שלישי). הביטוח אינו מכסה נזק או גנבה לרכב שלך.

פוליסת ביטוח צד ג' כוללת: שירותי דרך – גרירה ושמשות וטיפל בתביעות צד ג'.

ביטוח חובה

ביטוח חובה כשמו כן הוא חובה לרכישה ע"פ חוק, נהיגה ללא ביטוח זה הנה עבירה פלילית. ביטוח החובה נותן כיסוי עבור נזקי הגוף לנוסעי הרכב, לנהג, ולמעורבים נוספים בתאונה לרבות הנפגעים מחוץ לרכב כגון רוכבי אופניים, קורקינט והלכי רגל.

מחירו של ביטוח החובה נקבע לפי סוג הרכב  ולפי גיל הנהג הצעיר ביותר.

למה לעשות ביטוח רכב באמצעות בסט אינס?

לקבלת הצעה לביטוח רכב השאר כעת פרטים

כלי נגישות

Powered by - Wemake

up