תכנית מינוי מדיו בסט קר

 כל אדם במדינת ישראל זקוק לגישה לשירותי רפואה פרטית, ללא תלות בגילו, במצבו הבריאותי, או בהיסטוריה הרפואית שלו. תכנית מינוי Mediwho-בסט קר מאפשרת למבוטחים לקבל כיסוי פרטי למגוון שירותים רפואיים ובהם התייעצויות עם רופאים מומחים, בדיקות אבחון, וקבלת טיפול רפואי ללא צורך בהמתנה

הרגע שבו אתם מבינים שביטוח הבריאות שלכם לא באמת עובד עבורכם

ההמתנה האינסופית לייעוצים עם רופאים ובדיקות, היא אחד ה"תענוגות" המפוקפקים ביותר שמבוטחים בביטוחי הבריאות המשלימים של קופות החולים, נדרשים להתמודד עמם. גם מבוטחים שנזקקים לייעוץ רפואי דחוף מרופא מומחה, מוצאים עצמם לא אחת ממתינים חודשים ארוכים לתורם. כך גם במקרה של בדיקות דימות לסוגיהן כמו בדיקת סי.טי או MRI. ניתן היה לצפות שבעיות מסוג זה תיפתרנה באמצעות ביטוחי הבריאות הפרטיים, אולם הלכה למעשה – מבוטחים במעמד ההצטרפות לביטוח בריאות הפרטי כבר סבלו ממצב רפואי קיים, כדוגמת פריצת דיסק, סרטן לסוגיו או כל מחלה כרונית שהיא, לא יהיו מכוסים ביטוחית ברגע האמת.

המענה שמספקת תכנית Mediwho-בסט קר 

Mediwho-בסט קר היא תוכנית בריאות שנועדה לספק מענה למגוון בעיות הקשורות בהתנהלות מול הגורמים המבטחים השונים, ובהן: טיפול בקשיים הבירוקרטיים מול קופת החולים, הקדמה של תורים לייעוצים מול רופאים מומחים, לבדיקות ולניתוחים מול קופת החולים או חברת הביטוח של המטופל, אפשרות להצטרפות בכל גיל ללא צורך בהצהרת בריאות וללא הליך חיתום. 

 

 

פתרון זה מאפשר למבוטחים לבטח את עצמם באופן פרטי חרף קיומן של בעיות רפואיות קודמות, ולקבל מענה לצרכיו הרפואיים בחלוף תקופת אכשרה קצרה למדי, בת 3 חודשים עבור רוב מרבית השירותים הרפואיים המנויים בכתב השירות. 

 

 

היעדר הליך החיתום בהצטרפות, מהווה יתרון עצום עבור אנשים מבוגרים ובעלי מחלות רקע, שזכאים לקבלת שירות איכותי בהתאמה לצרכיהם ממוקד שירות שיסייע להם בהבנת זכויותיהם גם מול קופות חולים וגם מול הביטוחים הפרטיים ו/או הקבוצתיים.

אבחונים מהירים יכולים להציל חיים

כאשר אדם נתון במצב רפואי קשה וודאי במצבים בהם מצב זה עלול להציבו בסכנת חיים, ישנה חשיבות מכרעת לליווי אישי והכוונה מקצועית בהתנהלות מול הגורמים הרפואיים השונים כמו גם מול גורמי הביטוח. זהו בדיוק אופי הסיוע שהלקוחות בתכנית מינוי Medi Who בסט קר נהנים ממנו.

מאחר וידוע שאבחון מהיר, יעיל ומקצועי של מחלות וליקויים רפואיים אחרים, יכול להציל חיים, אין סיבה שאף אדם ימתין לייעוצים רפואיים ובדיקות. מסיבה זו, ב- Mediwho – בסט-קר, אין צורך להפעיל קשרים אישיים או להתחנן לקבלת שירותים רפואיים. כל לקוח של בסט קר מדיהו מקבל שירות VIP כאשר הוא נזקק לסיוע רפואי מכל סוג שהוא ונגישות לבדיקות ורופאים מומחים בטווחי זמן קצרים וסבירים מאוד.

על מנת לאפשר זמינות ושירות ברמה כזו, בשלושת השנים האחרונות פיתחה Medi Who – בסט קר,  מנגנון שירות אישי, מקצועי וטכנולוגי אשר מציב את המבוטחים בקדמת הבמה בהתנהלותם מול המוסד לביטוח לאומי, קופות החולים וחברות הביטוח שאצלן הם מבוטחים בפוליסות ביטוח בריאות פרטיות. יש לכך חשיבות עצומה, בהתחשב בקושי הגלום בהתמודדות עצמאית של מבוטחים מול מוסדות הענק הללו.

גם לכם מגיע להפוך ל- VIP בשירותי הבריאות

הבעלים של MediWho בסט קר, מיקי קופל, מציין כי מעל 70 אחוזים מכלל הבדיקות שישראלים עוברים הן בדיקות סי טי (CT), אם אר איי (MRI), בדיקות הריון, בדיקות בתחום התפתחות הילד ובדיקות קולונוסקופיה. מדובר בבדיקות חשובות מאוד שחלקן גם יקרות מאוד ולכן לא תמיד זוכים המבוטחים לקבל הפנייה אליהן מקופת החולים במועד, אם בכלל. אחד התועלות המרכזיות ביותר בתוכנית מנוי מדיהו בסט קר, הוא שמנויי התכנית הופכים מרגע ההצטרפות אליה ללקוחות מועדפים מול כל מנגנוני הבריאות בישראל. ישנו הבדל ניכר ברמת הזמינות של שירותים רפואיים כמו גם ברמת השירות שלקוחות מדיהו בסט קר זוכים לקבל מהגופים הרפואיים השונים, בהשוואה למי שאינם מבוטחים בתכנית מינוי Mediwho-בסט קר. יש אדם שאינו ראוי לחוויית שירות בסטנדרט כזה כשמדובר בבריאות שלו ושל בני משפחתו?

על הצורך בשירותים רפואיים ברמה הגבוהה ביותר ובזמינות גבוהה

בריאות היא ללא ספק, המשאב החשוב ביותר של כל אדם באשר הוא. פגיעה בבריאות יכולה לחרב על אדם ועל בני משפחתו את עולמם, ולכן קריטי להיערך מראש גם לתרחישים רפואיים פחות צפויים שעלולים להתרגש עלינו.

ישנן משפחות בהן אחד מבני המשפחה או יותר לוקים במחלה כרונית שמאלצת אותם לפנות להליכים רפואיים בתדירות גבוהה ולהימצא תחת מעקב רפואי מתמיד. עבור משפחות כאלו, תמיכה במימוש זכויות ביטוחיות היא לא פחות מאשר קריטית. 

הדבר נכון אדרבא כאשר הצורך בסיוע רפואי נוצר על רקע אירוע חריג כמו פציעה, מחלה קשה או החמרה דרמטית במצב רפואי קיים. עבור מצבים כגון אלו, מציעה תכנית מינוי Mediwho-בסט קר שירות לניהול אירועים רפואיים מורכבים שתוכנן בליוויי של גב' חני שפיס, יועצת ביטוח מובילה בישראל. במסגרת שירות זה, מתבצע ניתוח של האירוע הרפואי המורכב והערוצים שבהם ניתן למצות באופן אופטימלי את אפשרויות הטיפול הרפואי העומדות לרשות המבוטח.

ההבדלים העיקריים בין תכנית ההרחבה Mediwho בסט קר לבין ביטוחי בריאות פרטיים אחרים

בטבלה להלן נסקור את ההבדלים המהותיים בין תכנית הרחבת הביטוח מבית מדיהו בסט קר לבין ביטוחי הבריאות הפרטיים המוצעים בגופים הביטוחיים האחרים:

  ביטוח בריאות mediwho
הצטרפות בכל גיל בלי הצהרת בריאות
אפשרות לרכישה ללא ביטוח בריאות
שירותי פינוי באמבולנס
אביזרים אורטופדיים
מיצוי זכויות רפואיות בקופת החולים, בחברות הביטוח ובמוסד לביטוח לאומי
ייעוצים מול רופאים מומחים
בדיקות אבחון
מרפאות כאב
בדיקות רנטגן ואולטרסאונד עד הבית
סל היריון מורחב
בדיקות גנטיות בהריון
בדיקות סקר
ניהול אירועים רפואיים
הקדמת תורים
שירותים בתחום התפתחות הילד
ביקור רופא*

* ט.ל.ח התנאים המחייבים הם התנאים המצוינים בכתבי השירות.

 

תכנית Mediwho בסט קר: איך זה עובד בדיוק?

מדיהו בסט קר מציעה ללקוחותיה שירות ממחושב חדשני שמאפשר לכם לקבל מידע מרוכז על כלל הזכויות  שלכם בכל הגופים שבהם אתם מבוטחים בביטוחי בריאות – החל מקופת החולים, המוסד לביטוח לאומי וכל חברת ביטוח שמולה אתכם מבוטחים בפוליסת ביטוח בריאות פרטית. המידע מוצג ללקוחותינו בשפה ברורה ונוחה להבנה. זאת בנוסף לשירותי מרפרנט ביטוח מקצועי המספק מענה מקצועי ללקוחות מדיהו בסט קר במגוון נושאים ובהם: 

 • ייעוץ להתנהלות מול קופת החולים (כולל טיפול בבירוקרטיה מול קופות החולים)
 • הכוונה להתמודדות עם קשיים בירוקרטיים מול גופי הביטוח השונים 
 • סיוע בזכויות הרפואיות
 • הקדמת תורים לייעוצים בדיקות ניתוחים
 • הצטרפות ללא הצהרת בריאות וללא חיתום
 • קבלת מידע
 • ועוד

חברת Mediwho בסט קר דואגת  לבדוק עבור לקוחותיה אילו זכויות מגיעות להם בביטוחי הבריאות שלהם ולהנגיש עבורם את כל המידע בצורה נוחה, מובנת וקריאה. הבדיקה במדיהו היא המקיפה ביותר בישראל – ומספקת תמונת מצב ברורה על הכיסויים הרפואיים של המבוטח בכלל גורמי הביטוח – החל מהמוסד לביטוח לאומי ועד קופות החולים וחברות הביטוח הפרטיות.

מהן ההטבות הבלעדיות ללקוחות Mediwho בסט קר?

במדיהו בסט קר קיימים מסלולים שונים ובהם הטבות שונות בקבלת שירותים רפואיים, כמו: 

 • אפשרות להקדמת תורים
 • אופציה לבחירת רופאים
 • קבלה של חוות דעת שנייה ממומחים מובילים בארץ ובחו"ל
 • ועוד

מנויי מדיהו בסט קר זכאים לשירותים אלו כחלק מהחבילה שרכשו, כאשר מנויים אורחים רשאים להשתמש בשירותים המוצעים באתר מדיהו למשך 24 שעות וליהנות מטיפול מלא בפניות שהגישו בטווח זמנים זה. 

שירותי MediWho Best Care למנויים אורחים

מנויים אורחים רשאים להסתייע בשירותי Mediwho בסט קר לטובת קבלת מידע על התיק הביטוחי הקיים שלהם, לרבות איתור של כפל ביטוחים. הדבר מאפשר חיסכון בהוצאות רבות, וגילוי של חוסרים בתיק הביטוחי הקיים שמחייבים השלמה. 

איך מצטרפים לתכנית מבית Mediwho בסט קר?

אם אתם מעוניינים בהצטרפות לתוכנית של Mediwho בסט קר – אנא השאירו את פרטיכם בטופס יצירת הקשר המופיע מטה, כדי שצוות המומחים שלנו יוכל ליצור עמכם קשר לטובת שיחת ייעוץ ראשונית, ללא עלות וללא התחייבות. לתיאום שיחת ייעוץ – מלאו את פרטיכם כאן: 

מעוניינים בפרטים נוספים על התוכנית והכיסויים הביטוחיים המוצעים במסגרתה? לחצו כאן.

כמה עולה להצטרף לתוכנית של Mediwho בסט קר?

חלק מהשירותים במדיהו בסט קר אינם כרוכים בתשלום כלל. למשל, הרישום לאתר, בנייתו של התיק הביטוחי והצגת נתוני התיק הביטוחי בצורה ברורה ומובנת – מוצעים לכם ללא עלות. יתר השירותים במערכת מדיהו בסט קר כדוגמת שירות הקדמת התורים, קבלת חוות דעת נוספת מרופא מומחה וקבלת החזר כספי בגין שירותים רפואיים שונים, ניתנים למצטרפים למנוי חודשי מורחב דרך סוכן הביטוח או בתשלום חד-פעמי בסך 270 ש"ח לאירוע חד פעמי.

איך צוות מדיהו בסט קר יודע מהן הזכויות הביטוחיות של כל לקוח?

במסגרת בדיקת התיק הביטוחי במדיהו בסטקר, נבדק כלל המידע הביטוחי הנוגע ללקוח בכל סוגי הביטוחים שברשותו – החל מהזכויות בביטוח הלאומי, בפוליסות הביטוח הפרטיות ועד לזכויות בביטוח המשלים בקופת החולים. 

האם מערכת מדיהו בסט קר מציגה גם את עלות הכיסויים הביטוחיים הקיימים?

כחלק מאיסוף המידע המתבצע במסגרת בניית התיק הביטוחי האישי במערכת MediWho BEST CARE, נאסף גם מידע הנוגע לעלותו של כל אחד מן הביטוחים של הלקוח. כך ניתן לקבל תמונת מצב ברורה יותר בנוגע להוצאות הביטוחיות של הלקוח ולפעול כדי לצמצם אותן תוך שמירה על איכות והיקף הכיסויים הביטוחיים שברשותו.

מהי רמת הדיוק של המידע הביטוחי שמערכת Mediwho בסט קר מציגה?

המידע הביטוחי שמערכת מדיהו מציגה הוא זהה לזה המתועד בגופי הביטוח השונים שאצלם מבוטח הלקוח. בנוסף, מתבצעים מיון, הצלבה, עיבוד וניתוח של הנתונים שהמערכת אוספת, על מנת להבטיח את אמינותם ואת דיוקם.

כמה זמן אורך תהליך הרישום למערכת הממוחשבת של תכנית Mediwho בסט קר ובניית התיק הביטוחי?

הרישום למערכת הממוחשבת של תכנית Mediwho בסט קר הוא פשוט למדי ואורך דקות ספורות בלבד. משך הקמת התיק הביטוחי משתנה בין שעות היום ותלוי בכמות הנרשמים למערכת באותו זמן נתון. יחד עם זאת, ככל שנוצר עיכוב כלשהו, הלקוח מעודכן ונשלחת אליו הודעה נוספת במועד בו המערכת מסיימת לבנות את התיק הביטוחי שלו.

מה זה "כיסויים חסרים"?

כיסויים חסרים משמעם פוליסות ביטוח או כיסויים ביטוחיים שלא אותרו כלל במסגרת בדיקת תיק ביטוחי הבריאות של המשתמש במערכת מדיהו בסט קר. כאשר ישנם חוסרים כאלו, המערכת מזהה אותם ומתריעה על כך ללקוח על מנת לשפר היצע הפתרונות הביטוחיים הזמינים לו.

כך Mediwho בסט קר מבטיחה ללקוחותיה שיקבלו את ההחזרים הכספיים המגיעים להם

במדיהו בסט קר, רפרנט ביטוח מקצועי אחראי לברר עבור הלקוח את דבר קיומה של זכאות לקבלת החזר כספי וככל שישנה כזו – להגיש את בקשת ההחזרים עבור הלקוח. כך למעשה ההתנהלות מול גורמי הביטוח מתבצעת בידי אנשי המקצוע של מדיהו ונחסכת מהלקוח.

גם אם יש לכם בבית קבלות או חשבוניות על הוצאות רפואיות ישנות, תשמחו לדעת כי בעזרת Mediwho בסט קר תוכלו לקבל החזר כספי בגין אלו. צוות מדיהו בסט קר יכול לבדוק עבור מבוטחים את זכאותם לקבלת החזרים כספיים במשך עד שלוש שנים ממועד רישום ההוצאה הרפואית, ואף לטפל בבירוקרטיה הכרוכה בהשגת אותם החזרים מהגורם המבטח הרלוונטי, במקום הלקוח.

בכמה זמן ניתן להקדים תורים לייעוצים, בדיקות ופענוחים באמצעות מדיהו?

באמצעות מדיהו, ניתן לרוב להקדים תורים לייעוצים ובדיקות שההמתנה להם אורכת מספר חודשים, ולקצר את משך ההמתנה לימים ספורים עד שבוע, לרבות משך ההמתנה לפענוח שהוא משמעותי במיוחד. 

איך מדיהו מסייעת בהתאמת רופא לצרכי המבוטח?

לאחר הקמתו של התיק הביטוחי של המבוטח, המערכת בודקת את סוג וזהות הרופאים והמומחים שהלקוח זכאי להגיע אליהם באמצעות קופת החולים בה הוא חבר ופוליסות הביטוח הפרטיות שברשותו. על בסיס אלו – המערכת מציגה ללקוח את האפשרויות שלו לקביעת תורים, לצד דירוג הרופאים הזמינים לו, הלקוח מאתר "כל הבריאות".

על הסיוע של מדיהו בהשגת חוות דעת נוספת מרופאים מומחים וחשיבותו

מאחר ורפואה אינה מדע מדויק, לעיתים כדאי לאפשר ליותר מרופא אחד לבחון את הממצאים שנתקבלו בבדיקות שונות ואת תקינותן של המסקנות שנגזרו מהן וההמלצות לטיפול רפואי בשיטה מסוימת. מדיהו מכירה בחשיבותן של חוות דעת נוספות ולכן מאפשרת להעביר את תוצאותיהן של בדיקות שעבר הלקוח לבחינה נוספת מול רופא מומחה מהארץ או מחו"ל שיוכל לבדוק את חוות דעתו של הרופא הקודם שבדק את המטופל. 

בשורה התחתונה

עלות השימוש החודשית במערכת של מדיהו, עומדת נכון להיום על עשרות שקלים בלבד, שמאפשרת למבוטחים ליהנות משירותי רפואה ברמה אחרת לחלוטין ממה שהכירו. אם גם אתם מעוניינים לקבל שירותים רפואיים זמינים ואיכותיים ברמה הגבוהה ביותר, זה הזמן לפנות לסוכן הביטוח שלכם ולבקש להצטרף לתוכנית ההרחבה לביטוחי בריאות מבית Mediwho – בסט קר. 

מי אנחנו?

בסט אינס – שירותים ופתרונות ביטוח בהתאם לצרכים שלך הינה מותג העובד עם סוכני ביטוח המתפעלים את מכלול שירותי הביטוח שבאתר. אנו דוגלים בהתאמת התיק הביטוחי לצרכיו הפרטניים של כל לקוח ובני המשפחה שלו. במסגרת שירותינו הרבים, אנו מספקים שירות לניתוח מקצועי של התיק הביטוחי, לרבות בדיקת כפילות ביטוחים , אפשרויות להוזלת פוליסות הביטוח  הקיימות ללא פגיעה בכיסויים הקיימים, ומתן המלצות לשיפור התיק הביטוחי של הלקוח, על בסיס אלו.

כלי נגישות

Powered by - Wemake

up