משלמים הרבה כסף על ביטוחים?

האם הם באמת מכסים את מה שאתם צריכים?

הגיע הזמן לבדוק את התיק הביטוחי !

לפגישת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם

מי אנחנו?

אנו בסט אינס מותג פרטי שעובד עם סוכנות ביטוח. באמצעות סוכנות הביטוח אנו מספקים  במקצועיות שקיפות והוגנות פתרונות פיננסים וביטוחים עבור מגוון רחב של לקוחות, החל מהתא המשפחתי וכלה בארגונים, חברות ומוסדות תוך התאמת התיק הביטוחי , הפיננסי והפנסיוני לצרכי הלקוח ובני משפחתו. רוב לקוחותינו הצליחו לחסוך כסף, לאחד תכניות, לבטל כפילויות. אצלנו הלקוחות מקבלים ליווי לאורך הדרך הן בזמנים הטובים והן בזמנים הקשים, תוך תשומת לב לשירות ברמה הגבוהה ביותר

בדיקה וניתוח תיק ביטוחי

 השירות שאנו בסט אינס מספקים לך הוא בדיקה מקיפה ויסודית הכולל  ניתוח מקצועי ומעמיק  של התיק הביטוחי שלך  ושל בני משפחתך ללא עלות.  נתאם עבורך פגישה עם סוכן ביטוח ללא עלות  בפגישה סוכן הביטוח יציג לך את דו"ח מפורט עם כל הביטוחים  שלך ויסביר לך על מה אתה משלם כסף כל חודש, הסוכן יבדוק האם יש לך כפל ביטוחי או האם יש ברשותך ביטוח שלא מתאים לצרכים שלך ומה ניתן לעשות בכדי להוזיל את עלויות הביטוחים הנוספים. כמו כן הסוכן ייתן המלצות לניהול תיק הביטוחי שלך.

השאר פרטים עכשיו ואנו נתאם לך פגישת ניתוח תיק ביטוחי ללא עלות

ניתוח תיק פנסיוני

ניתוח תיק הביטוחי

דו"ח מקצועי ומקיף הנותן תמונה מלאה על התיק הביטוחי שלך הכולל המלצות האם להוסיף ביטוח, לבטל ביטוח כפול, או לעדכן כיסויים בביטוח קיים כך שיתאים לצרכים שלך.

עובדים בחיד

איך בסט אינס יוכלו לעזור לך?

אנו נתאם לך פגישה ללא עלות מצידך עם סוכן ביטוח שיבנה לך תיק המותאם לצרכים שלך וינוהל במקום אחד. הסוכן ידאג לביטול הפוליסות שאין בהם צורך.

מגדילים וממנפים את התיק הפנסיוני שלך

אנו חוסכים לך הרבה כסף!

באמצעות פגשיה עם סוכן הביטוח רוב לקוחותינו הצליחו לחסוך כסף, לאחד תכניות ולבטל כפילויות.

% 0
מקצועיות
% 0
אחוזי הצלחה

חוות דעת מלקוחותינו

ביקשתי תמונת מצב וסקירה של הביטוחים, בסט אינס תיאמו לי פגישה עם סוכן ביטוח שעשה זאת במקצועיות וסבלנות.
הסוכן הציג לי בפגישה את ניתוח התיק והראה שיש לי ביטוחים חופפים ואף מצא שאפשר להוזיל את ביטוח תאונות האישות מבלי לפגוע בכיסוי הביטוח.
יהודית קליין
יהודית קליין
פנסיונרית

השאר פרטים עכשיו וקבל ניתוח תיק ביטוחי מקצועי ומלא ללא עלות

כלי נגישות

Powered by - Wemake

up

צריכים עזרה?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם